Lampy stołowe

Lampy stołowe

Lampy stołowe

Aktywne filtry

 • Lampa metalowa

  Cena 283,74 zł

  Metalowa lampa stołowa o okrągłej podstawie. Lampa będzie się doskonale prezentować na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Uwaga! Cena dotyczy podstawy lampy bez abażuru. Istnieje możliwość zamówienia innego kształtu lub koloru abażuru.

 • lampa stołowa Capri

  Cena 478,86 zł

  Lampa stołowa Capri o kolorze połyskującego różowego złota. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także w gabinecie. 

 • lampa wisząca Milano

  Cena 649,59 zł

  Lampa wisząca Milano wykończona została oprawą w kolorze złota oraz żarówką w formie pierścienia.

  Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się w salonie oraz w hotelowym wnętrzu.

 • lampa stołowa Roma

  Cena 454,47 zł

  Lampa stołowa Roma z marmurową podstawą. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, marmur może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Cena obejmuje lampę wraz z abażurem i żarówką.

 • lampa stołowa Venezia

  Cena 462,60 zł

  Lampa stołowa Venezia z podstawą w kolorze złota. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Cena obejmuje lampę wraz z abażurem i żarówką.

 • Lampa stołowa Carrara

  Cena 405,69 zł

  Lampa stołowa Carrara z marmurową podstawą. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, marmur może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Cena obejmuje lampę wraz z abażurem i żarówką.

 • lampa metalowa

  Cena 365,04 zł

  Elegancka lampa stołowa w kolorze srebrnym, wykonana z metalu, z ozdobną kulą ziemską o oryginalnej podstawie. Lampa charakteryzuje się nowoczesną formą i unikatowym designem.

 • lampa stołowa

  Cena 121,14 zł

  Nowoczesna lampa w stylu glamour i nowoczesnym, która będzie efektowną ozdobą komody, szafki, czy biura. Elegancka lampa wykonana z metalu. Produkt rozświetli nasze wnętrza.