O nas

O nas

   Potrzeba piękna towarzyszy człowiekowi od  czasu  gdy świadomość obcowania z rzeczami zaczynała sprawiać mu radość. Pierwotnie może nie potrafił tego nazwać ale z pewnością  uczucie zainteresowania rzeczami przeradzało się stopniowo w pełnie  podziwu graniczące z  zachwytem  czy nawet zafascynowaniem.

   Te odczucia towarzyszą nam nieprzerwanie od pierwszych kroków stawianych już choćby w czasach dzieciństwa. Poszukiwanie rzeczy pięknych jest w każdym człowieku potrzebą zmieniania świata na lepszy,  ładniejszy i  tym samym bardziej dla nas atrakcyjny.

   Strona sklepu My Home którą stworzyliśmy jest odpowiedzią na takie właśnie estetyczne zapotrzebowanie. Chcemy oferować produkty , które swoim niepowtarzalnym wyglądem, ponadczasowością i praktycznym zastosowaniem  będą stanowiły, mamy taką  nadzieję, atrakcyjne uzupełnienie wystroju domowego wnętrza. Wpiszą się w jego klimat,  będąc jednocześnie wyznacznikiem nowego niepowtarzalnego trendu realizowanego z naszym udziałem.

   Mamy nadzieję,  że każdy znajdzie tu coś dla siebie.  Niech ten sklep będzie dla Państwa także wytchnieniem po wyczerpującym dniu, ucieczką i zatrzymaniem się nad pięknem i urokiem rzeczy. które nie zawsze potrafimy dostrzec w pełni podczas codziennego zabiegania. 

   Zapraszamy do zapoznania się  z pełną ofertą produktów dostępnych na tej stronie internetowej. Dziękujemy za czas , który Państwo poświęcą. Wierzymy,że nasza strona będzie dzięki Państwa wyjątkowym potrzebom często  odwiedzana.

Firma:

My Home Beata Baciocha

71-220 Szczecin ul. Modra 33
e-mail: biuro@myhome-24.pl
tel. 666-139-822
Nip  955-100-65-46
Regon  32160876