Tekstylia

Tekstylia

Tekstylia

Aktywne filtry

  • Nowy

  PODŁUŻNA PODUSZKA MYHOME

  Cena 129,27 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze beżowym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest w kolorze beżowym (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  • Nowy

  PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze fioletowym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest w kolorze fioletowym (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

  • Nowy

  PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze fuksji. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest w kolorze fuksji (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

  • Nowy

  PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze baby blue. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest w kolorze baby blue (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

  • Nowy

  PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze pudrowym różu. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest w kolorze pudrowego różu (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze czarnym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest czarna (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • poduszka myhome

  Cena 170,73 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze szarym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest szara (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 50x70 cm

 • PODUSZKA EXCLUSIVE

  Cena 121,14 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze srebrno-chabrowym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku. Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME ŚWIĄTECZNA

  Cena 137,40 zł

  Elegancka świąteczna poduszka z serii "Exclusive" w kolorze czerwonym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft z choinką, a druga strona jest czerwona (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm