Oświetlenie

W ofercie sklepu MyHome znajdą Państwo zarówno lampki nocne, lampy stojące, a także żyrandole, kinkiety i same abażury. Jesteśmy przekonani, że kupując nasze produkty łączące w sobie dyskretną elegancję z nowoczesnym designem stworzą Państwo niepowtarzalny klimat swoich domowych wnętrz.

Oświetlenie

Aktywne filtry

  • Obniżka

  Lampa podłogowa Capri

  Cena podstawowa 1 178,05 zł -10% Cena 1 060,24 zł

  Lampa podłogowa Capri o kolorze połyskującego różowego złota. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na w gabinecie lub salonie.

  • Obniżka

  lampa stołowa Capri

  Cena podstawowa 478,86 zł -10% Cena 430,98 zł

  Lampa stołowa Capri o kolorze połyskującego różowego złota. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także w gabinecie. 

  • Obniżka

  lampa wisząca Milano

  Cena podstawowa 649,59 zł -10% Cena 584,63 zł

  Lampa wisząca Milano wykończona została oprawą w kolorze złota oraz żarówką w formie pierścienia.

  Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się w salonie oraz w hotelowym wnętrzu.

  • Obniżka

  lampa stołowa Roma

  Cena podstawowa 454,47 zł -10% Cena 409,02 zł

  Lampa stołowa Roma z marmurową podstawą. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, marmur może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Cena obejmuje lampę wraz z abażurem i żarówką.

  • Obniżka

  lampa stołowa Venezia

  Cena podstawowa 462,60 zł -10% Cena 416,34 zł

  Lampa stołowa Venezia z podstawą w kolorze złota. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Cena obejmuje lampę wraz z abażurem i żarówką.

  • Obniżka

  Lampa stołowa Carrara

  Cena podstawowa 405,69 zł -10% Cena 365,12 zł

  Lampa stołowa Carrara z marmurową podstawą. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na nocnym stoliku, komodzie, konsoli, a także parapecie.

  Ze względu na naturalne pochodzenie materiału, marmur może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu. Cena obejmuje lampę wraz z abażurem i żarówką.

  • Obniżka

  lampa metalowa

  Cena podstawowa 365,04 zł -10% Cena 328,54 zł

  Elegancka lampa stołowa w kolorze srebrnym, wykonana z metalu, z ozdobną kulą ziemską o oryginalnej podstawie. Lampa charakteryzuje się nowoczesną formą i unikatowym designem.

  • Obniżka

  abażur

  Cena podstawowa 56,10 zł -10% Cena 50,49 zł

  Pluszowy abażur o wymiarach: 20cm (średnica dolna), 13 cm (średnia górna), 14 cm (wysokość)

  • Obniżka

  lampa stołowa

  Cena podstawowa 77,24 zł -10% Cena 69,51 zł

  Elegancka lampa wykonana z metalu.