Patery, misy, tace

Patery, misy, tace

Patery, misy, tace

Aktywne filtry

 • Taca lustrzana

  Cena 145,53 zł

  Lustrzana okrągła patera. Elegancka i praktyczna do kuchni lub jadalni.

  DOSTĘPNA NA ZAMÓWIENIE. CZAS REALIZACJI DO 10 DNI ROBOCZYCH.

 • MISA/OSŁONKA

  Cena 93,50 zł

  Elegancka misa będzie stanowić rzucający się w oczy element wystroju salonu lub kuchni, ale też doskonale nadaje się do prezentowania świeżych owoców. Natomiast pusta będzie doskonałym elementem dekoracyjnym. Wykonana z błyszczącego srebrnego metalu wygląda jak ręcznie wykuwana.

  DOSTĘPNA NA ZAMÓWIENIE. CZAS REALIZACJI DO 7 DNI ROBOCZYCH. 

 • misa/osłonka

  Cena 60,98 zł

  Okrągła misa ozdobna to praktyczny dodatek, pasujący do nowoczesnego i tradycyjnego wnętrza. Wyjątkowa struktura metalu dodaje misie niesamowitego uroku i sprawia, że będzie piękną ozdobą stołu. Idealnie sprawdzi się także jako elegancka misa na owoce, a także jako osłonka na kwiaty.

 • COOLER/MISA

  Cena 77,24 zł

  Praktyczny i elegancki dodatek, niezastąpiony zwłaszcza w czasie domowych imprez. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie także w restauracjach, pubach, barach i innych miejscach serwujących schłodzone trunki. Idealnie sprawdzi się także jako elegancka misa na owoce, poncz a także jako osłonka na kwiaty.

 • taca

  Cena 89,43 zł

  Elegancka taca będzie stanowić rzucający się w oczy element wystroju salonu lub kuchni, ale też doskonale nadaje się do prezentowania świeżych owoców. Natomiast pusta będzie doskonałym elementem dekoracyjnym. Wykonana z błyszczącego srebrnego metalu.

 • misa

  Cena 202,44 zł

  Elegancka misa będzie stanowić rzucający się w oczy element wystroju salonu lub kuchni, ale też doskonale nadaje się do prezentowania świeżych owoców. Natomiast pusta będzie doskonałym elementem dekoracyjnym. Wykonana z błyszczącego srebrnego metalu wygląda jak ręcznie wykuwana.

 • cooler

  Cena 89,43 zł

  Niezwykle luksusowa dekoracja wprowadzi powiew ekskluzywności i elegancji do jadalni czy salonu. Doskonale sprawdzi się jako przydatne narzędzie w czasie eleganckich przyjęć. Zastosowana kolorystyka sprawia, że cooler/osłonka doskonale odnajdzie się jako element stosowany we wnętrzach w różnym stylu. Kotwica i sznur jest charakterystyczny dla stylu Hampton. 

  DOSTĘPNA NA ZAMÓWIENIE. CZAS REALIZACJI DO 7 DNI ROBOCZYCH.

 • cooler/misa

  Cena 170,73 zł

  Niezwykle luksusowa dekoracja wprowadzi powiew ekskluzywności i elegancji do jadalni czy salonu. Doskonale sprawdzi się jako przydatne narzędzie w czasie eleganckich przyjęć. Zastosowana kolorystyka sprawia, że cooler/misa doskonale odnajdzie się jako element stosowany we wnętrzach w różnym stylu. 

  DOSTĘPNA NA ZAMÓWIENIE. CZAS REALIZACJI DO 7 DNI ROBOCZYCH.