Kolekcje

Kolekcje

Kolekcje

Aktywne filtry

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze czarnym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest czarna (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • poduszka myhome

  Cena 153,66 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze szarym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest szara (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 50x70 cm

 • PODUSZKA MYHOME ŚWIĄTECZNA

  Cena 137,40 zł

  Elegancka świąteczna poduszka z serii "Exclusive" w kolorze czerwonym. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft z choinką, a druga strona jest czerwona (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze niebieskim. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest niebieska (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze  blue light. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest blue light (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze matowego beżu. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest matowa i beżowa (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze jasnego beżu. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest beżowa (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • PODUSZKA MYHOME

  Cena 137,40 zł

  Elegancka poduszka z serii "Exclusive" w kolorze szmaragdowej zieleni. Wykonana z mocnego, tapicerskiego materiału o pięknym połysku, wykończona dekoracyjną lamówką. Jedna strona poduszki posiada haft, a druga strona jest w szmaragdowej zieleni (gładka).  Poduszka "Exclusive" to przepiękny element dekoracyjny zarówno salonu, jak i sypialni.

  Wymiary 45x45 cm

 • Lampa podłogowa Capri

  Cena 1 178,05 zł

  Lampa podłogowa Capri o kolorze połyskującego różowego złota. Kolekcja myHOME Modern Classic łączy aktualne trendy i ponadczasowe wzornictwo. Wspaniale zaprezentuje się na w gabinecie lub salonie.